Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja coneixen els horaris per a la jornada del cap de setmana del 28 i el 29 de gener.

    JUVENILS DE 1ª DIVISIO

    RIUDEBITLLES  A – ESC.F.GAVA B (DISSABTE 12 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA – SITGES (DIUMENGE 16 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    HORTONENC  A – MASQUEFA  B (DISSABTE 12 HORES)

    GELIDA – SANT SADURNI (DISSABTE 11’30 HORES)

    RIUDEBITLLES  - CAPELLADES (DIUMENGE 12 HORES)

    MARC BARTRA 2020  A – ODENA  B (DIUMENGE 12’30 HORES)

    SUBIRATS  A – SITGES  B (DISSABTE 15’45 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES  A – FE.AT.VILAFRANA   B (DISSABTE 17 HORES)

    CASTELLVI  A- RIBES  B (DISSABTE 16 HORES)

    BASE OLERDOLA – CANYELLES (DIUMENGE 13HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

    SANT SADURNI  A – FE.AT.VILAFRANCA B (DIUMENGE 10 HORES)

    BASE OLERDOLA – RIUDEBITLLES (DIUMENGE 10’30 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  C – BASE OLERDOLA C (DISSABTE 16 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES  A – SAN MAURO  C (DISSABTE 13 HORES)

    SUBIRATS A – CUBELLES A (DISSABTE 11’30 HORES)

    CANYELLES  A – SITGES  B (DISSABTE 10 HORES)

    MARC BARTRA 2020   – BASE VILANOVA 2015 (DISSABTE 10’45 HORES)

    MAS CATARRO  A – IGUALADA  F (DIUMEGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – RIBES  B (DIUMENGE 9 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES  B – BASE OLERDOA B (DISSABTE 11 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    LA GRANADA  B – RIUDEBITLLESA  A (DISSABTE 11 HORES)

    MARC BARTRA 2020   - FATIMA (DIUMENGE 10’45 HORES)

    LA GRANADA – SUBIRATS (DISSABTE 9’30 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES A – IGUALADA  F (DISSABTE 9 HORES)

    SANT SADURNI  B – HORTONENC A (DIUMENGE 13’45 HORES)

    GELIDA A – CUBELLES  C (DISSABTE 11’30 HORES)

    CANYELLES – FE.AT.VILAFRANCA (DISSABTE 12 HORES)

    MAS CATARRO A – BASE VILANOVA 2015 C (DISSABTE 10’25 HORES)

    SANT SADURNI  A – LES CABANYES  A (DIUMENGE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – Pª.REC.ST.FELIU (DISSABTE 14’15 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    MASQUEFA – ST.ANDREU BARCA (DIUMENGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – CASTELLDEFELS D (DISSABTE 14’15 HORES)

    SUBIRATS  A – FE.CORNELLA  G (DISSABTE 9’45 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    SUBIRATS – ANOIA (DISSABTE 9’45 HORES)

    MARC BARTRA 2020  C – BASE OLERDOLA  B (DIUMENGE 9’45 HORES)

    HORTONENC  A – IGUALADA  H (DISSABTE 10 HORES)

    CASTELLVI  B – FE.AT.VILAFRANCA  D (DISSABTE 9’30 HORES)

    BASE OLERDOLA  A – SANT SADURNI  B (DIUMENGE 10 HORES)

    GELIDA – RIUDEBITLLES (DIUMENGE 9’30 HORES)

    MAS CATARRO  B – FE.AT.VILAFRANCA  G (DISSABTE 12’15 HORES)

    CANYELLES – BASE TORRELLES (DIUMENGE 10 HORES)

    LES CABANYES A – VILANOVA C (DISSABTE 10’30 HORES)

    CASTELLVI  A – MAS CATARRO  A (DISSABTE 9 HORES)

    MARC BARTRA 2020  D – LA GRANADA  B (DIUMENGE 9’15 HORES)

     

    BENJAMINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – ESPLUGUENC (DISSABTE 10’30 HORES)

     

    BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

    LES CABANYES  A – BASE MARC BARTRA  B (DISSABTE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – BLANCA SUBUR B (DISSABTE 9 HORES)

     

    BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    MASQUEFA – TORRE CLARAMUNT (DIUMENGE 10 HORES)

    GELIDA  B – SAN SADURNI  C (DIUMENGE 9’30 HORES)

    MAS CATARRO – PENYA JOVE (DISSABTE 9 HORES)

    LES CABANYES  B – MARC BARTRA 2020  B (DISSABTE 9 HORES)

    CASTELLVI  A – SITGES  D (DISSABTE 10’15 HORES)

    SANT SADURNI A – CUBELLES  C (DISSABTE 10 HORES)

    MARC BARTRA 2020  A – BASE VILANOVA 2015  B (DIUMENGE 9’15 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – SANT CUGAT SESGARRIGUES  A (DISSABTE 9’15 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – BLANCA SUBUR  C (DIUMENGE 10 HORES)

     

    PREBENJAMINS

    RIUDEBITLLES – BASE OLERDOLA (DISSABTE 9’45 HORES)

    MARC BARTRA 2020  A – FE.AT.VILAFRANCA  A (DISSABTE 9’15 HORES)

    MAS CATARRO  A – CUBELLES  B (DISSABTE 9 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – SUBIRATS  A (DISSABTE 13’15 HORES)

    LA GRANADA – PENYA JOVE (DISSABTE 12’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – CUBELLES  C (DISSABTE 12 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – SANTS (DIUMENGE 18’15 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – RIUDOMS  A (DISSABTE 18 HORES)

    MAS CATARRO  A – MARTORELL  B (DISSABTE 16 HORES)

    SANT SADURNI  A – CAMBRILS  B (DISSABTE 12 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – MOLINS DE REI (DISSABTE 12’30 HORES)

     

    FEMENI ALEVI DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – FONTSANTA FAJO (DISSABTE 10’45 HORES)    


    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

     

     

     

     

     

    El Cargol 1.230

    Penedès Guia

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 26
    Timoteu, Titus, Paula, Robert, Esteve

    Divendres dia 27
    Àngela de Mèrici, Enric, Emeri, Julià

    Dissabte dia 28
    Tomàs d’Aquino, Flavià, Leònides

    Diumenge dia 29
    Pere Nolasc, Valeri

    Dilluns dia 30
    Martina, Adelelm, Jacinta

    Dimarts dia 31
    Joan Bosco, Marcel·la

    Dimecres dia 1
    Cecili, Brígida

    Conte Sant Jordi El Cargol 2020

    Subscriu-te al nostres butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu o si ho prefereix un correu setmanal amb totes les notícies.

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     93 890 00 11 (Ext. 05)
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com