Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen definits els horaris per a la jornada del cap de setmana del 14 i el 15 de maig

    JUVENIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – SANT CUGAT SESGARRIGUES (DIUMENGE 18’15 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  A – ESC.F. GAVA  C (DISSABTE 12’15 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  – SANT ILDEFONS (DIUMENGE 16 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO

    LA GRANADA – ODENA (DISSABTE 17 HORES)

    MASQUEFA – GELIDA (DIUMENGE 18 HORES)

    SUBIRATS  A – SITGES  B (DISSABTE 11 HORES)

    BASE OLERDOLA   - BLANCA SUBUR (DISSABTE 10 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES – PENYA JOVE (DIUMENGE 12 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    SANT SADURNI  A – FE.AT. VILAFRANCA  A (DIUMENGE 11 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA B – OLESA 87  A (DISSABTE 10’45 HORES)

     

    INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    MAS CATARRO A – ATENEU IGUALADI  B (DIUMENGE 12’15 HORES)

    MARC BARTRA 2020  A – RIBES C (DISSABTE 12’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  E – AT.CUBELLES  A (DIUMENGE 10’30 HORES)

    RIUDEBITLLES – SANT CUGAT SESGARRIGUES (DIUMENGE 17 HORES)

    GELIDA – SUBIRATS (DIUMENGE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – SANTFELIUENC (DISSABTE 12’30 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    SUBIRATS  A – ESPORTING GAVA 2013  B (DISSABTE 9’30 HORES)

    BASE OLERDOLA – MARC BARTRA 2020  (DIUMENGE 10 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    HORTONENC  A – SUBIRATS  B (DISSABTE 10 HORES)

    LA GRANADA – LES CABANYES (DISSABTE 10’15 HORES)

    BASE TORRELLES  A – SITGES  D (DIUMENGE 9’15 HORES)

    SANT SADURNI  C – QUINTINENC  A (DISSABTE 12 HORES)

    GELIDA  C – FE.AT.VILAFRANCA  E (DIUMENGE 10’45 HORES)

    MARC BARTRA 2020  D – BASE MARC BARTRA  E (DISSABTE 10’45 HORES)

    MAS CATARRO  A – BASE VILANOVA 2015  B (DIUMENGE 9 HORES)

    CANYELLES  A – BLANCA SUBUR  C (DISSABTE 12’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANA  D – VILANOVA  E (DISSABTE 9 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES – RIBES (DISSABTE 10 HORES)

    GELIDA  A – VILANOVA F (DISSABTE 11’30 HORES)

    GELIDA  B – MARC BARTRA 2020  C (DIUMENGE 10 HORE)

     

    BENJAMINS DE PREFERENT

    FE.AT.VILAFRANCA – MOLLET (DISSABTE 12’30 HORES)

     

    BENJAMIN  DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – BLANCA SUBUR A (DISSABTE 9’15 HORES)

     

    BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    SANT SADURNI – SAN MAURO (DIUMENGE 10 HORES)

    SANT CUGAT SESGARRIGUES  A – AT. CUBELLES B (DISSABTE 10 HORES)

    MARC  BARTRA 2020  A – IGUALADA  H (DISSABTE 9’45 HORES)

    LA GRANADA  A – HOSTALETS DE PIEROLA  B (DISSABTE 10’15 HORES)

    MAS CATARRO – BASE OLERDOLA (DIUMENGE 10’45 HORES)

    GELIDA – BASE VILANOVA 2015 (DISSABTE 11’30 HORES)

    MARC BARTRA 2020  B – AT.CUBELLES  A (DISSABTE 10’45 HORES)

    PATI ST. RAMON  A – SITGES  D (DIUMENGE 10’45 HORES)

     

    PREBENJAMINS

    LA GRANADA – VILANOVA (DISSABTE 12 HORES)

    MARC BARTRA  2020 – SAN SADURNI (DISSABTE 9’15 HORES)

    BASE OLERDOLA  A – IGUALADA  B (DIUMENGE 9’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – HOSTALETS DE PIEROLA  A (DISSABTE 14’15 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – CUBELLES  C (DIUMENGE 9’45 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – CASTELLDEFELS  B (DISSABTE 14 HORES)

    MASQUEFA – RIUDEBITLLES (DIUMENGE 10 HORES)  


    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    Primera caminada solidària a Bodegues Sumarroca
    Primera caminada solidària a Bodegues Sumarroca

    El proper 5 de juny a les 9h, Bodegues Sumarroca organitza la primera caminada solidària a les vinyes de la seva finca situada a Monistrol d’Anoia. Els beneficis recaptats aniran destinats a l [ ... ]

    Llegir més
    La Nau de Vilafranca posa a disposició del jovent tres bucs d’assaig musical
    La Nau de Vilafranca posa a disposició del jovent tres bucs d’assaig musical

    L’Espai Jove La Nau compta amb tres bucs d’assaig de dimensions diferents, adequadament insonoritzats, equipats i climatitzats. Aquests bucs estan destinats a la pràctica i producció musical [ ... ]

    Llegir més
    La Fundació Amics Joan Petit farà el pregó de la Festa Major Petita de Vilafranca
    La Fundació Amics Joan Petit farà el pregó de la Festa Major Petita de Vilafranca

    Els administradors de la Festa Major de Vilafranca, han anunciat via xarxes socials, que el "pregonet" d'enguany de l'FM dels Petits anirà a càrrec de la Fundació Amics Joan Petit, que té com a  [ ... ]

    Llegir més

    El Cargol 1.195

    Penedès Guia

    Conte Sant Jordi El Cargol 2020

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 19
    Pere Celestí, Ciríaca

    Divendres dia 20
    Bernardí de Siena, Baldiri, Silvi, Hilari

    Dissabte dia 21
    Secundí, Torquat, Virgínia

    Diumenge dia 22
    Júlia, Ató, Quitèria

    Dilluns dia 23
    Desideri

    Dimarts dia 24
    Maria Auxiliadora, Vicenç, Susanna, Genadi

    Dimecres dia 25
    Beda, Maria-Magdalena

    Subscriu-te al nostres butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu o si ho prefereix un correu setmanal amb totes les notícies.

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     93 890 00 11 (Ext. 05)
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com