el Cargol

Magazín del Penedès

Esports

Horaris del futbol base

Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada de l'1 i el 2 de desembre:

JUVENILS DE PREFERENT

FE.AT.VILAFRANCA – VILANOVA  (DIUMENGE 12 HORES)

 

JUVENILS DE 2ª DIVISIO

ST.SADURNI  B – POBLA CLARAMUNT  A (DISSABTE 10 HORES)

GELIDA – CALAF (DISSABTE 18’30 HORES)

MARTINENCA A – BASE MARCH BARTRA  C (DISSABTE 12’30 HORES)

LA GRANADA  A – BLANCA SUBUR  B (DISSABTE 17 HORES)

BASE OLERDOLA – SUBIRATS (DISSABTE 17 HORES)

ST.SADURNI  A – VILANOVA  B (DISSABTE 18 HORES)

ST.MIQUEL MONTAGUT A – ODENA  B (DIUMENGE 16 HORES)

 

CADETS DE 1ª DIVISIO

ST.SADURNI  A – CASTELLDEFELS  C (DISSABTE 16 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  B – BLANCA SUBUR  A (DIUMENGE 10 HORES)

 

CADETS DE 2ª DIVISIO

ST.SADURNI  B – HOSTALETS DE PIEROLA  A (DISSABTE 12 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES  B – MEDIONA  A (DIUMENGE 12 HORES)

FC.MASQUEFA – HORTONENC (DIUMENGE 12’15 HORES)

BASE TORRELLES  A – SITGES  B (DISSABTE 12’30 HORES)

SUBIRATS – PENEDES-ESPIRALL (DISSABTE 13 HORES)

GELIDA – BASE VILANOVA (DIUMENGE 12 HORES)

 

INFANTILS DE 1ª DIVISIO

ST.SADURNI   - CUBELLS (DISSABTE 12 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  B – ESC.F.GAVA  C (DIUMENGE 17 HORES)

 

INFANTILS DE 2ª DIVISIO

MAS CATARRO  B – CUBELLES  D (DISSABTE 9’30 HORES)

LA GRANADA – QUINTINENC (DISSABTE 12 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  C – SUBIRATS  A (DISSABTE 12 HORES)

ST.SADURNI B – ST.CUGAT SESGARRIGUES A (DIUMENGE 12 HORES)

PENEDES-ESPIRALL – RIBES (DISSABTE 10 HORES)

BASE OLERDOLA – CASTELLVI (DIUMENGE 11’30 HORES)

 

ALEVINS DE 2ª DIVISIO

MAS CATARRO  A – IGUALADA  E (DISSABTE 11’15 HORES)

BASE OLERDOLA – RIUDEBITLLES (DIUMENGE 12 HORES)

 

ALEVINS DE 3ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA  E – FATIMA  A (DISSABTE 9 HORES)

FC.MASQUEFA – ANOIA (DIUMENGE 10’15 HORES)

SUBIRATS – BASE VILANOVA (DISSABTE 10 HORES)

LA GRANADA  A – MAS CATARRO  C (DISSABTE 10 HORES)

PENEDES-ESPIRALL  B – FE.AT.VILAFRANCA  D (DISSABTE 11’30 HORES)

PATI.ST.RAMON  A – BASE OLERDOLA  C (DIUMENGE 9’15 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  C – LA GRANADA  B (DISSABTE 10’30 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES – PENYA JOVE (DISSABTE 10 HORES)

SUBIRATS  B – SITGES  D (DISSABTE 10 HORES)

MAS CATARRO B – CUBELLES  E (DIUMENGE 10 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  B – ST.SADURNI  C (DISSABTE 9 HORES)

BASE TORRELLES  A – BASE MARCH BARTRA  D (DISSABTE 12’30 HORES)

RIUDEBITLLES  B – VILANOVA  D (DISSABTE 12 HORES)

HORTONENC  A – RIBES  B (DISSABTE 12 HORES)

BASE OLERDOLA  B – BLANCA SUBUR  C (DIUMENGE 10’30 HORES)

 

BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA - BASE MARCH BARTRA (DISSABTE 10’30 HORES)

BASE OLERDOLA – VILANOVA (DIUMENGE 9 HORES)

 

BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

RIUDEBITLLES  B – FATIMA  A (DISSABTE 12’15 HORES)

LA GRANADA  B – ST.SADURNI  C (DISSABTE 10 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  D – CUBELLES  F (DIUMENGE 9’15 HORES)

HORTONENC  A – CUBELLES  D (DISSABTE 12 HORES)

BASE OLERDOLA – BASE VILANOVA (DIUMENGE 9 HORES)

AC.MONTAGUT  B – MARTINENCA  A (DIUMENGE 10 HORES)

SUBIRATS – AC.MONTAGUT (DISSABTE 11’30 HORES)

PENEDES-ESPIRALL  A – VILANOVA B (DISSABTE 11’30 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES A – ST.SADURNI  B (DIUMENGE 10 HORES)

 

PREBENJAMINS

MAS CATARRO – IGUALADA (DISSABTE 11’15 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  B – TORRE CLARAMUNT  A (DIUMENGE 10’30 HORES)

LA GRANADA B – CUBELLES  D (DISABTE 9 HORES)

LES CABANYES  A – ST.SADURNI  B (DISSABTE 10 HORES)

ST.SADURNI  C – RIUDEBITLLES  A (DISSABTE 11’30 HORES)

 

FEMENI DE 2ª DIVISIO

BASE OLERDOLA – ST.SADURNI (DIUMENGE 19 HORES)

 

FEMENI JUVENIL DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – STA.SUSANA (DISSABTE 12 HORES)

 

FEMENI JUVENIL DE 2ª DIVISIO

MAS CATARRO  A – FONTSANTA FAJO  B (DISSABTE 12’45 HORES)

 

FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA  B – LEVANTE LA PLANAS  A (DIUMENGE 10’45 HORES)

0
0
0
s2smodern
Banner Example

Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !



Vilafranca acollirà demà una Fira de consum de proximitat

Demà se celebrarà a Vilafranca la primera Fira per la república de Consum de proximitat, una primera edició que estarà centrada en els sectors energètics i de telecomunicacions. Serà de 10 a 20 [ ... ]

Llegir més
Finalitzen les obres de rehabilitació de l’edifici annex de la Torre medieval de Moja
Finalitzen les obres de rehabilitació de l’edifici annex de la Torre medieval de Moja

Ahir, amb l’acte de recepció de les obres, es van donar formalment per finalitzats els treballs de rehabilitació de l’edifici annex de la torre medieval de Moja. Les obres s’han executat en [ ... ]

Llegir més
En marxa la 28a Roda de Teatre Amateur de l'Alt Penedès
En marxa la 28a Roda de Teatre Amateur de l'Alt Penedès

El 14 d'octubre es va estrenar la primera obra de la Roda de Teatre Amateur de l'Alt Penedès amb l’obra Dos embolics i una recomanació del grup Pa amb xocolata a Cal Rubió. Enguany, l'estren [ ... ]

Llegir més

El Cargol 1017

Penedès Guia

Cellers de la DO Penedès

El Santoral de la setmana

Dimecres dia 5
Dalmau, Guerau, Crispina


Dijous dia 6
Nicolau, Pere Pasqual, Fortià, Asel·la


Divendres dia 7
Ambròs, Eutiquià, Fara


Dissabte dia 8
Immaculada Concepció de la Verge Maria, Esther


Diumenge dia 9
Restitut, Pere, Leocàdia


Dilluns dia 10
Eulàlia, M.D. de Loreto, Julià, Gregori


Dimarts dia 11
Damas, Pau de Narbona


Dimecres dia 12
Joana-Francesca, M.D. de Guadalupe, Sinesi