Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats dels partits per a la jornada del 7 i el 8 de març

    JUVENILS DE PREFERENT

    FE.AT.VILAFRANCA – CERVERA (DISSABTE 19’15 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    MARTINENCA – AC.MONTAGUT (DIUMENGE 12 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – CUBELLES  B (DISSABTE 13 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES – LA GRANADA  (DIUMENGE 12 HORES)

    SUBIRATS  A – ANOIA  B  (DISSABTE 11 HORES)

    QUINTINENC  A – SAN MAURO  B (DISSABTE 17 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

    MAS CATARRO  A – FE.AT.VILAFRANCA  B (DIUMENGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  A – FE.CORNELLA  C (DIUENGE 16’30 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO

     PENEDES-ESPIRALL - RIUDEBITLLES (DISSABTE 11’30 HORES)

    MAS CATARRO  B – ST.CUGAT SESGARRIGUES A (DISSABTE 12’45 HORES)

    BASE OLERDOLA  A – ST.SADURNI  A (DIUMENGE 13 HORES)

     MARTINENCA - SUBIRATS (DISSABTE 12’30 HORES)

    HORTONENC  A – BASE 0LERDOLA B  (DISSABTE 12 HORES)

    SUBIRATS  B – GELIDA  A (DISSABTE 13 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    ST.SADURNI – VILANOVA (DISSATE 12 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    RIUDEBITLLES  A – VILANOVA  D (DISSABTE 11 HORES)                                                                                                                                                                                                        

    LA GRANADA  A – SITGES  B (DISSABTE 12 HORES)

    GELIDA  A – ST.SADURNI  B (DISSABTE 12 HORES)

    MARTINENCA  A – VILANOVA  C (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SESGARIGUES – BASE TORRELLES (DIUMENGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – ATENEU IGUALADI  A (DISSABTE 15’15 HORES)

     

    ALEVINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – CAN VIDALET (DISSABTE 13’30 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  A – IGUALADA  D (DIUMENGE 11 HORES)

    ST.SADURNI  A – RIUDEBITLLES A  (DIUMENGE 11 HORES)

    ST.SADURNI  B – LEVANTE LAS PLANAS  A (DISSABTE 10’45 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – ST.JUAN DESPI  B (DISSABTE 12 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  E – FE.CORNELLA  F (DISSABTE 13’30 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  F – CUBELLES  G (DIUMENGE 9’15 HORES)

    BASE TORRELLES  A – VILANOVA  F  (DISSABTE 10 HORES)

    LA GRANADA  A – RIBES  D (DIUMENGE 9 HORES)

    MARTINENCA – PATI.ST.RAMON  (DIUMENGE 9’30 HORES)

    AC.MONTAGUT  A – BLANCA SUBUR  D (DIUMENGE 10 HORES)

    SUBIRATS  A – LA GRANADA  B  (DISSABTE 9’30 HORES)

    MAS CATARRO  A – CUBELLES  F (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  B – BASE VILANOVA  A (DISSABTE 10 HORES)

    ST.SADURNI  C – RIBES  B (DIUMENGE 12 HORES)

     

    BENJAINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – ESC.F. GAVA  C (DISSABTE 12 HORES)

     

    BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA – PALA CERVELLO (DIUMENGE 13 HORES)

    ST.SADURNI  A – PENYA JOVE  A (DIUMENGE 12’30 HORES)

    ST.SADURNI  B – TERLENKA  B (DIUMENGE 11 HORES)

     

    BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    SUBIRATS   - SAN MAURO  (DIUMENGE 10’30 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – BLANCA SUBUR  C (DISSABTE 9 HORES)

    MARTINENCA - CANYELLAS (DIUMENGE 9’30 HORES)

    PATI.ST.RAMON  A – CUBELLES  E (DIUMENGE 10 HORES)

    GELIDA  A – PENYA JOVE  B (DIUMENGE 10 HORES)

    ST.SADURNI   - RIBES  (DISSABTE 9’30 HORES)

    QUINTINENC  A – SITGES  E (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES – LA GRANADA (DISSABTE 12 HORES)

     

    PREBENJAMINS

     LA GRANADA  A – CUBELLES  A (DISSABTE 9 HORES)

    BASE OLERDOLA – BASE MARCH BARTRA  (DIUMENGE 10 HORES)

    ST.SADURNI – PENYA JOVE (DIUMENGE 10 HORES)

    LA GRANADA  B – VILANOVA  B (DISSABTE 9 HORES)

     MAS CATARRO – LES CABANYES (DISSABTE 10 HORES)

    MASQUEFA  A – CUBELLES  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – IGUALADA  B (DISSABTE 9 HORES)

     

     

    FEMENI DE 2ª DIVISIO

    CASTELLVI DE LA MARCA - TARRACO  (DISSABTE 17’30 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – SANS (DISSABTE 17 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – MANRESA (DIUMENGE 15 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    MAS CATARRO - ODENA (DISSABTE 11’15 HORES)

     

    FEMENI ALEVI DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – TORRELLO (DISSABTE 10’15 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern
    El bus urbà de Vilafranca és gratuït i només presta servei la línia L1
    El bus urbà de Vilafranca és gratuït i només presta servei la línia L1

    L'Ajuntament de Vilafranca ha decidit que el servei de bus urbà del municipi sigui gratuït per a tothom mentre duri l'estat d'alarma pel Covid-19. Tanmateix, també ha decidit cancel·lar la Líni [ ... ]

    Llegir més
    Els Mossos detenen un home a Vilafranca del Penedès que havia desobeït en cinc ocasions l'ordre de c...

    Els Mossos d'Esquadra van detenir divendres un home a Vilafranca del Penedès per desobeir l'ordre de confinament. Es dona la circumstància, a més, que els agents havien identificat l'home en fins a [ ... ]

    Llegir més
    Diverses empreses lliuren material a l'Ajuntament de Vilafranca per fer front al Coronavirus

    L’Ajuntament de Vilafranca ha rebut la donació de 75 litres de gel hidroalcohòlic per a la higiene de mans per part de l’empresa vilafranquina Recanvis Penedès. L’empresa, conscient de la man [ ... ]

    Llegir més


    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    El Cargol 1.086

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 2
    Francesc de Pàola, Maria Egipcíaca
    Divendres dia 3
    Maria, Nicetas
    Dissabte dia 4
    Plató, Benet
    Diumenge dia 5
    Vicenç, Emília
    Dilluns dia 6
    Marcel·lí, Sixt I, Guillem
    Dimarts dia 7
    Joan Bta. de la Salle, Epifani, Germà

    Subscriu-te al nostres butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu o si ho prefereix un correu setmanal amb totes les notícies.

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     93 890 00 11 (Ext. 05)
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com


     

    Membres de:
     
     Amb la col·laboració de:

     

     Contactar - Avís legal Copyright © 2019. Tots els drets reservats.


    Membres de:
     


     Amb la col·laboració de:

     

     Contactar - Avís legal Copyright © 2019. Tots els drets reservats.