Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats dels partits per a la jornada del 18 i el 19 de gener.

    JUVENILS DE PREFERENT

    FE.AT.VILAFRANCA – ESC.F. TARREGA (DISSABTE 10 HORES)

     

    JUVENILS DE 1ª DIVISIO

    GELIDA – MARIANAO POBLET (DIUMENGE 17 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    HORTONENC – BASE VILANOVA (DISSABTE 12’30 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES - RIUDEBITLLES (DIUMENGE 12 HORES)

    LA GRANADA  A – MAS CATARRO  A (DISSABTE 17 HORES)

    BASE TORRELLES  A – FE.AT.VILAFRANCA  C (DISSABTE 12’30 HORES)

    SUBIRATS - QUINTINENC (DISSABTE 12’45 HORES)

    MAS CATARRO  B – IGUALADA  B (DISSABTE 16’15 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – MARIANAO POBLET  B (DISSABTE 14 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO

    LA GRANADA – PENYA JOVE (DISSABTE 12 HORES)

    BASE OLERDOLA  A – PENEDES-ESPIRALL  A (DIUMENGE 13’30 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – SUBIRATS  A (DIUMENGE 10 HORES)

     PENEDES-ESPIRALL  B – BASE OLERDOLA  B (DISSABTE 12’30 HORES)

    SUBIRATS  B – ST.CUGAT SESGARRIGUES  B (DISSABTE 11 HORES)

    GELIDA  A – SAN MAURO  B (DIUMENGE 12 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – FE.CORNELLA  C   (DISSABTE 18 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – FE.CORNELLA  B (DIUMENGE 14’30 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    RIUDEBITLLES - GELIDA (DISSABTE 13 HORES)                                                                                                                                                                                                       

    BASE OLERDOLA  A – RIBES  B (DIUMENGE 11’30 HORES)

    MAS CATARRO – PENEDES-ESPIRALL (DISSABTE 12 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – SITGES  A (DIUMENGE 9 HORES)

    BASE TORRELLES  A – VILANOVA  C (DIUMENGE 12’30 HORES)

    MASQUEFA – ATENEU IGUALADI (DISSABTE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA –RIBES (DIUMENGE 9’30 HORES)

    RIUDEBITLLES - ANOIA (DISSABTE 11 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B - ODENA (DISSABTE 12 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – AE.MARTORELL  B (DIUMENGE 10’45 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    MAS CATARRO  B – CUBELLES  G (DIUMENGE 10 HORES)

    SUBIRAT  B – CANYELLES  A (DIUMENGE 12 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  A – BASE OLERDOLA  C (DISSABTE 10 HORES)

    QUINTINENC  A – ODENA  C (DISSABTE 10 HORES)

    LA GRANADA  A – SITGES  C (DIUMENGE 9 HORES)

    HORTONENC  A – ANOIA  B (DISSABTE 10 HORES)

    GELIDA  A – RIUDEBITLLES  B (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  B – IGUALADA  J (DISSABTE 10 HORES)

    BASE OLERDOLA  B – PENYA JOVE  A (DIUMENGE 9’30 HORES)

    GELIDA  B – LA GRANADA  B (DIUMENGE 10 HORES)

     

    BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  A – BASE MARC BARTRA  B (DIUMENGE 13 HORES)

     

    BENAMINS DE 3ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  D – CALAF  B (DIUMENGE 13 HORES)

    HORTONENC  A – SUBIRATS  B (DISSABTE 10 HORES)

    RIUDEBITLLES - MARTINENCA (DISSABTE 9’15 HORES)

    LES CABANYES - CANYELLES (DISSABTE 11’45 HORES)

    GELIDA  A – SITGES  C (DIUMENGE 10 HORES)

    AC.MONTAGUT  A – MAS CATARRO  A (DIUMENGE 10 HORES)

    MAS CATARRO B – QUINTINENC  A (DISSABTE 10 HORES)

    SUBIRATS  A – BLANCA SUBUR  D (DISSABTE 9’30 HORES)

    LA GRANADA  A – FE.AT.VILAFRANCA  C (DISSABTE 10’15 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – VILANOVA  D (DISSABTE 12 HORES)

    LES CABANYES  B – VILANOVA  E (DISSABTE 10’30 HORES)

    MASQUEFA  A – ANOIA  B (DISSABTE 9’30 HORES)

     

    PREBENJAMINS

    FE.AT.VILAFRANCA  A – IGUALADA  A (DIUMENGE 10’45 HORES)

    LES CABANYES  A – PIERA  A (DISSABTE 9’15 HORES)

    BASE OLERDOLA  A – LA GRANADA  A (DIUMENGE 11’30 HORES)

    MAS CATARRO  A – CUBELLES  A (DIUMENGE  11’40 HORES)

    ST.SADURNI – SITGES (DIUMENGE 10 HORES)

    LA GRANADA  B – ST.COLOMA QUERALT  A (DISSABTE 10’15 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – LES CABANYES  B (DIUMENGE 12 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – MAS CATARRO  B (DIUMENGE 9’15 HORES)

    MAS CATARRO  C – SAN MAURO  B (DIUMENGE 12 HORES)

     

    FEMENI DE 2ª DIVISIO

    LA GRANADA – FC.TARRACO  (DIUMENGE 19 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – WOMENS (DISSABTE 16 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – LLERONA  B (DIUMENGE 12’30 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    MASQUEFA – FE.AT.VILAFRANCA  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    MAS CATARRO – EF.CALAFELL (DISSABTE 10’45 HORES)

     

    FEMENI ALEVI DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – ST.GRABIEL (DISSABTE 12 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern
    Taller de gòspel i cant coral amb Bazil Meade
    Taller de gòspel i cant coral amb Bazil Meade

    MUSiCVEU organitza un taller de gòspel i cant coral amb el músic i compositor britànic Bazil Meade, director de The London Community Gospel Choir. Membres de corals, grups musicals, aficionats [ ... ]

    Llegir més
    S'obren inscripcions per participar en la 8a edició del Curtnaval
    S'obren inscripcions per participar en la 8a edició del Curtnaval

    La Comissió del Carnaval de Vilafranca ja ha obert el termini d’inscripció per participar en el vuitè Curtnaval, el concurs de curtmetratges del Carnaval, que enguany se celebrarà del 20 al 28 [ ... ]

    Llegir més
    L'Ajuntament d'Olèrdola cedeix 10 compostadors casolans per reciclar la fracció orgànica
    L'Ajuntament d'Olèrdola cedeix 10 compostadors casolans per reciclar la fracció orgànica

    L'Ajuntament d'Olèrdola cedirà novament, deu nous compostadors casolans per tal de reciclar a casa les restes de fracció orgànica. D'aquesta manera, aquelles persones que tinguin aquests compost [ ... ]

    Llegir més


    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    El Cargol 1.075

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 16
    Marcel I, Priscil·la, Berard

    Divendres dia 17
    Antoni, Leonil·la, Rosalina

    Dissabte dia 18
    Volusià, Prisca, Margarida, Vicenta-Maria

    Diumenge dia 19
    Canut, Màrius, Marta, Pia

    Dilluns dia 20
    Fabià, Sebastià

    Dimarts dia 21
    Fruitós, Agnès

    Dimecres dia 22
    Vicenç, Anastasi

    Subscriu-te al nostres butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu o si ho prefereix un correu setmanal amb totes les notícies.

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     93 890 00 11 (Ext. 05)
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com


     

    Membres de:
     
     Amb la col·laboració de:

     

     Contactar - Avís legal Copyright © 2019. Tots els drets reservats.


    Membres de:
     


     Amb la col·laboració de:

     

     Contactar - Avís legal Copyright © 2019. Tots els drets reservats.