Horaris del futbol base

Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada de l’1 i el 2 de juny

JUVENILS DE 2ª DIVISIO

ST.SADURNI  B – VILANOVA  C (DISSABTE 11’45  HORES)

FC.MASQUEFA - GELIDA (DIUMENGE 18 HORES)

MARTINENCA  A – ST.SADURNI  A  (DIUMENGE 12 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES - SUBIRATS (DIUMENGE 12 HORES)

ST.MIQUEL-MONTAGUT – BASE VILANOVA (DIUMENGE 17 HORES)

 

CADETS DE 2ª DIVISIO

 ST.CUGAT SESGARRIGUES - ANOIA (DIUMENGE 10 HORES)

MARTINENCA  A – SITGES  B  (DISSABTE 12 HORES)

PENEDES-ESPIRALL – PENYA JOVE  (DISSABTE 13 HORES)

 SUBIRATS - GELIDA (DIUMENGE 12’30 HORES)

MAS CATARRO – BASE TORRELLES (DISSABTE 15’40 HORES)

 

INFANTILS DE 2ª DIVISIO

BASE OLERDOLA  B – CALAF  A (DISSABTE 11 HORES)

PENEDES-ESPIRALL  B – ATENEU IGUALADI  A (DISSABTE 10 HORES)

FC.MASQUEFA  A – VILANOVA  C (DISSABTE 18’45 HORES)

SUBIRATS  A – IGUALADA  E (DISSABTE 11 HORES)

GELIDA   - ST.SADURNI (DIUMENGE 10 HORES)

 RIUDEBITLLES  A – RIBES  B (DISSABTE 10 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  C – LA GRANADA  A (DISSABTE 10’30 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – VILANOVA  D (DISSABTE 12 HORES)

MARTINENCA  A – SITGES  B (DISSABTE 10’30 HORES)

MAS CATARRO – CASTELLVI (DISSABTE 12’30 HORES)

BASE TORRELLES  A – BASE MARCH  BARTRA  B (DIUMENGE 12’30 HORES)

 

ALEVINS DE 3ª DIVISIO

FC.MASQUEFA  A – ODENA  C  (DISSABTE 11’45 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  E – CUBELLES  F  (DIUMENGE 9’30 HORES)

ST.SADURNI  D – ODENA  B (DISSABTE 11’45 HORES)

BASE OLERDOLA  C – BASE VILANOVA  D (DISSABTE 12’30 HORES)

PATI.ST.RAMON  A – PENEDES-ESPIRALL  B (DIUMENGE 9’45 HORES)

LA GRANADA   - AC.MONTAGUT  (DIUMENGE 9 HORES)

 SUBIRATS  B – FE.AT.VILAFRANCA C (DIUMENGE 9 HORES)

MAS CATARRO  B – RIBES  D (DISSABTE 11 HORES)

BASE OLERDOLA  D – PENYA JOVE  B  (DISSABTE 10’30 HORES)

ST.SADURNI  C – BLANCA SUBUR  C (DISSABTE 10 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES – BASE MARCH BARTRA (DISSABTE 10 HORES)

RIUDEBITLLES  B – BASE OLERDOLA  B  (DIUMENGE 11’45 HORES)

 

(BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

FC.MASQUEFA  B – ST.SADURNI  C (DISSABTE 10 HORES)

MARTINENCA  A – CUBELLES  E  (DISSABTE 9’30 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  C – CASE VILANOVA  B  (DISSABTE 9 HORES)

AC.MONTAGUT  B – HORTONENC  A  (DIUMENGE 10 HORES)

LA GRANADA  A – PENYA JOVE  B (DIUMENGE 10’30 HORES)

ST.SADURNI  B – BLANCA SUBUR  C  (DISSABTE 10 HORES)

PATI.ST.RAMON – ST.CUGAT SESGARRIGUES  (DIUMENGE 11 HORES)

 

FEMENI  DE 2ª DIVISIO

LA GRANADA – ESC.F.BASE CALAFELL (DIUMENGE 18’30 HORES)

 

FEMENI JUVENIL DE 2ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA  B– BASE MARCH BARTRA  A (DIUMENGE 11’30 HORES)

 

FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

FE.AT.VILFRANCA   - MANRESA (DISSABTE 12’15 HORES)

0
0
0
s2smodern

Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

El nou Agrupament Escolta de Vilafranca, La Canadenca, obre inscripcions pel curs vinent
El nou Agrupament Escolta de Vilafranca, La Canadenca, obre inscripcions pel curs vinent

El nou Agrupament Escolta de Vilafranca té obertes les seves inscripcions des de dilluns i romandran actives fins al dia 20. La Canadenca, que és el nom de la nova agrupació busca infants, jove [ ... ]

Llegir més
La penedesenca Susana Ros farà un retir espiritual de cinc dies a Girona

La penedesenca Susana Ros, facilitadora i terapeuta de diverses tècniques psicològiques, organitza unes vacances conscients pensades per integrar la part femenina i masculina d’un mateix. Sota el  [ ... ]

Llegir més
Quatre ferits en un accident a l'AP-7 a l'alçada de Gelida

Un turisme va topar dissabte a primera hora de la tarda contra la mitjana de l'AP-7, a l'alçada de Gelida, i va bolcar, causant ferides als quatre ocupants. Els serveis d'emergències van activar tre [ ... ]

Llegir més

El Cargol 1.044

Penedès Guia

Cellers de la DO Penedès

El Santoral de la setmana

Dijous dia 13
Antoni de Pàdua, Fandila

Divendres dia 14
Eliseu, Digna

Dissabte dia 15
Maria-Miquela, Bernat

Diumenge dia 16
Quirze, Ferriol, Ilpidi

Dilluns dia 17
Gregori, Emília

Dimarts dia 18
Marc, Marina, Ciríac, Paula

Dimecres dia 19
Romuald, Gervasi, Aurora

 

REDACCIÓ 

  93 890 00 11 (Ext.01)
Olga Aibar
(Redactora en cap)
 
redaccio@ elcargol.com
Lorena del Amor
(Redactora) 
 penedes
@ elcargol.com

GESTIÓ COMERCIAL 

 93 890 00 11 (Ext. 02)
Montse Calzado:

 692 189 896  comercial@ elcargol.com
Xavier Vallès:
 675 649 413  xavier@ elcargol.com

DISSENY I MAQUETACIÓ 

 93 890 00 11 (Ext. 03)
Abdelghafour Eddalai
 publicitat
@ elcargol.com
 elcargol@ elcargol.com