Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada de l’1 i el 2 de juny

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    ST.SADURNI  B – VILANOVA  C (DISSABTE 11’45  HORES)

    FC.MASQUEFA - GELIDA (DIUMENGE 18 HORES)

    MARTINENCA  A – ST.SADURNI  A  (DIUMENGE 12 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES - SUBIRATS (DIUMENGE 12 HORES)

    ST.MIQUEL-MONTAGUT – BASE VILANOVA (DIUMENGE 17 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO

     ST.CUGAT SESGARRIGUES - ANOIA (DIUMENGE 10 HORES)

    MARTINENCA  A – SITGES  B  (DISSABTE 12 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL – PENYA JOVE  (DISSABTE 13 HORES)

     SUBIRATS - GELIDA (DIUMENGE 12’30 HORES)

    MAS CATARRO – BASE TORRELLES (DISSABTE 15’40 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  B – CALAF  A (DISSABTE 11 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  B – ATENEU IGUALADI  A (DISSABTE 10 HORES)

    FC.MASQUEFA  A – VILANOVA  C (DISSABTE 18’45 HORES)

    SUBIRATS  A – IGUALADA  E (DISSABTE 11 HORES)

    GELIDA   - ST.SADURNI (DIUMENGE 10 HORES)

     RIUDEBITLLES  A – RIBES  B (DISSABTE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – LA GRANADA  A (DISSABTE 10’30 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – VILANOVA  D (DISSABTE 12 HORES)

    MARTINENCA  A – SITGES  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    MAS CATARRO – CASTELLVI (DISSABTE 12’30 HORES)

    BASE TORRELLES  A – BASE MARCH  BARTRA  B (DIUMENGE 12’30 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    FC.MASQUEFA  A – ODENA  C  (DISSABTE 11’45 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  E – CUBELLES  F  (DIUMENGE 9’30 HORES)

    ST.SADURNI  D – ODENA  B (DISSABTE 11’45 HORES)

    BASE OLERDOLA  C – BASE VILANOVA  D (DISSABTE 12’30 HORES)

    PATI.ST.RAMON  A – PENEDES-ESPIRALL  B (DIUMENGE 9’45 HORES)

    LA GRANADA   - AC.MONTAGUT  (DIUMENGE 9 HORES)

     SUBIRATS  B – FE.AT.VILAFRANCA C (DIUMENGE 9 HORES)

    MAS CATARRO  B – RIBES  D (DISSABTE 11 HORES)

    BASE OLERDOLA  D – PENYA JOVE  B  (DISSABTE 10’30 HORES)

    ST.SADURNI  C – BLANCA SUBUR  C (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES – BASE MARCH BARTRA (DISSABTE 10 HORES)

    RIUDEBITLLES  B – BASE OLERDOLA  B  (DIUMENGE 11’45 HORES)

     

    (BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    FC.MASQUEFA  B – ST.SADURNI  C (DISSABTE 10 HORES)

    MARTINENCA  A – CUBELLES  E  (DISSABTE 9’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – CASE VILANOVA  B  (DISSABTE 9 HORES)

    AC.MONTAGUT  B – HORTONENC  A  (DIUMENGE 10 HORES)

    LA GRANADA  A – PENYA JOVE  B (DIUMENGE 10’30 HORES)

    ST.SADURNI  B – BLANCA SUBUR  C  (DISSABTE 10 HORES)

    PATI.ST.RAMON – ST.CUGAT SESGARRIGUES  (DIUMENGE 11 HORES)

     

    FEMENI  DE 2ª DIVISIO

    LA GRANADA – ESC.F.BASE CALAFELL (DIUMENGE 18’30 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B– BASE MARCH BARTRA  A (DIUMENGE 11’30 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILFRANCA   - MANRESA (DISSABTE 12’15 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern


    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    La Festa Major de Vilafranca tindrà un got reutilitzable amb el grafisme de la festa

    La Festa Major de Vilafranca 2019 tindrà un got reutilitzable amb el grafisme de la festa. Amb aquest gest, els Administradors de la Festa Major volen contribuir a la reducció de residus generats du [ ... ]

    Llegir més
    La Jove organitza una taula rodona sobre el nombre de colles de les ciutats

    Aquest dijous, a la sala d’actes del Vinseum, es farà una taula rodona castellera sota el títol “1, 2, 3,... Hi ha lloc per tantes colles a una ciutat?”, on hi participaran castellers rellevan [ ... ]

    Llegir més
    El món empresarial col·labora amb Joves en Acció per a la Recerca de Feina
    El món empresarial col·labora amb Joves en Acció per a la Recerca de Feina

    Durant el mes de juliol, el programa d’orientació Joves en Acció per a la Recerca de Feina, impulsat per l’Ajuntament de Vilafranca amb el finançament de la Diputació de Barcelona, ha realit [ ... ]

    Llegir més

    El Cargol 1.053-1.054

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Divendres dia 23
    Rosa de Lima, Felip Benici

    Dissabte dia 24
    Bartomeu, Enília, Àurea

    Diumenge dia 25
    Lluís, Josep de Calassanç, Genís, Patrícia

    Dilluns dia 26
    Teresa de Jesús, Cesari, Zeferí

    Dimarts dia 27
    Mònica

    Dimecres dia 28
    Agustí, Julià, Hermes

    Dijous dia 29
    Sabina, Adelf

    Divendres dia 30
    Fèlix, Fiacre

    Dissabte dia 31
    Ramon Nonat, Nicodem, Arístides

    Diumenge dia 1
    Lliceri, Gil, Anna

    Dilluns dia 2
    Antolí, Ingrid, Raquel

    Dimarts dia 3
    Gregori el Gran, Simeó, Sàndal

    Dimecres dia 4
    M.D. de la Consolació, Moisès, Bonifaci I

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     93 890 00 11 (Ext. 05)
    Laura Carro
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com