Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada del 18 i el 19 de maig:

    JUVENILS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – SAN MAURO  A (DISABTE 13’30 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    FC.MASQUEFA - ODENA  (DIUMENGE 19  HORES)

    ST.SADURNI  B – STA.COLOMA QUERALT  A (DISSABTE 16 HORES)

    SUBIRATS A – BLANCA SUBUR  B  (DISSABTE 13 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  - MAS CATARRO (DISSABTE 17 HORES)

    ST.MIGUEL-MONTAGUT - MARTINENCA (DIUMENGE 17 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

     BASE OLERDOLA  A – FE.AT.VILAFRANCA  B (DISSABTE 9 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  A – CIUDAD COOPERATIVA  A (DIUMENGE 16 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO 

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  B – STA.COLOMA QUERALT  A (DIUMENGE 12 HORES)

    MARTINENCA – PENYA JOVE  (DISSABTE 12 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  A – BASE OLERDOLA  B  (DISSABTE 13 HORES)

     QUINTINENC  A – ST.CUGAT SESGARRIGUES  A  (DIUMENGE 18 HORES)

    MAS CATARRO  A – RIBES  B (DISSABTE 16 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – SAN MAURO  A (DISSABTE 18 HORES)

    GELIDA A – CASTELLDEFLS  B (DIUMENGE 12 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  B – MAS CATARRO  B (DIUMENGE 10 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  B- CALAF  A (DISSABTE 10 HORES)

    FC.MASQUEFA  A – ANOIA  B (DISSABTE 12’45 HORES)

    SUBIRATS – LA GRANADA (DISSABTE 11 HORES)

     QUINTINENC  A – VILANOVA  D (DISSABTE 12 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – GELIDA  B (DISSABTE 12 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – ST.SADURNI  B (DISSABTE 9 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – IGUALADA  E (DIUMENGE 10 HORES)

    CASTELLVI – CANYELLES (DISSABTE 10’30 HORES)

    MARTINENCA – BASE OLERDOLA (DISSABTE 10’30 HORES)

    MAS CATARRO  A – BLANCA SUBUR  B (DISSABTE 11’15 HORRES

    BASE TORRELLES  A – BASE VILANOVA  B (DIUMENGE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA - CASTELLDEFELS (DIUMENGE 9’15 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    MAS CATARRO – ST.SADURNI (DISSABTE 9’35 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL – CAPELLADES (DISSABTE 11’30 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    FC.MASQUEFA  A – FE.AT.VILAFRANCA  F (DISSABTE 11 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  E – FC.MASQUEFA  B  (DISSABTE 12 HORES)

    ST.SADURNI  D – SAN MAURO  B (DISSABTE 9’15 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – BASE VILANOVA  D (DISSABTE 9’15 HORES)

    MAS CATARRO  C – QUINTINENC  A (DISSABTE 9’35 HORES)

    BASE OLERDOLA  C – IGUALADA  i   (DISSABTE 9 HORES)

     PATI.ST.RAMON  A – ODENA  D (DIUMENGE 9’45 HORES)

    LA GRANADA  B – BASE MARCH BARTRA  E (DISSABTE 9 HORES)

    BASE OLERDOLA  D – MARTINENCA  A (DISSABTE 11’30 HORES)

    MAS CATARRO  B – SUBIRATS  B (DIUMENGE 9’40 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – CUBELLES  H (DISSABTE 10HORES)

    RIUDEBITLLES  B – HORTONENC  A  (DISSABTE 10 HORES)

    ST.SADURNI  C – BASE MARCH BARTRA  D (DISSABTE 10’45 HORES)

     

    BENJAMINS 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – ODENA  A  (DISSABTE 10’30 HORES)

    ST.SADURNI   - VILANOVA (DISSABTE 12’15 HORES)

    VANYELLES – BASE OLERDOLA (DIUMENGE 10 HORES)

    GELIDA – ANOIA (DIUMENGE 10 HORES)

     

     (BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    FC.MASQUEFA - CALAF (DISSABTE 10 HORES)

    ST.SADURNI  C – ATENEU IGUALADI  B  (DIUMENGE 10’45 HORES)

    LA GRANADA  A – CUBELLES  E (DISSABTE 9’30 HORES)

    MARTINENCA  A – RAMON SICART  B  (DISSABTE 9’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – PENYA JOVE  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    ST.SADURNI   - RIUEBITLLES  A  (DIUMENGE 9’45 HORES)

    PATI.ST.RAMON – BASE VILANOVA  (DISABTE 9 HORES)

     

    FEMENI  DE 2ª DIVISIO

    ST.SADURNI - CORBERA (DISSABTE 18 HORES)

    LA GRANADA  - BASE OLERDOLA (DISSABTE 17 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – PALLEJA  A (DIUMENGE 17’45 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern

    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    Freixenet Pinot Noir Rosé guanya els Travel Retail Awards 2019
    Freixenet Pinot Noir Rosé guanya els Travel Retail Awards 2019

    Freixenet Pinot Noir Rosé ha estat reconegut amb el primer premi dels Travel Retail Awards en la categoria de Millors Vins. Aquest reconeixement es lliura als productes més ben valorats en aeropor [ ... ]

    Llegir més
    La sadurninenca Dolors Monterrat, candidata del PP al Parlament Europeu, demà al Círculo Ecuestre
    La sadurninenca Dolors Monterrat, candidata del PP al Parlament Europeu, demà al Círculo Ecuestre

    Demà a les 13.30h al Círculo Ecuestre de Barcelona organitza un esmorzar-col·loqui amb la sadurninenca Dolors Montserrat, candidata del PP al Parlament Europeu.

    Llegir més
    Joan Huguet escollit nou president de la DO Penedès
    Joan Huguet escollit nou president de la DO Penedès

    Foto: Qualiavins El Consell Regulador de la Denominació d’Origen Penedès té nou president. Joan Huguet, del celler Can Feixes, relleva a Josep Maria Albet en el càrrec. Huguet arriba al càrr [ ... ]

    Llegir més

    El Cargol 1.040

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 16
    Joan, Simó, Margarida

    Divendres dia 17
    Pasqual Bailon, Restituta

    Dissabte dia 18
    Pròsper, Fèlix

    Diumenge dia 19
    Pere Celestí, Ciríaca

    Dilluns dia 20
    Bernardí de Siena, Baldiri, Silvi, Hilari

    Dimarts dia 21
    Secundí, Torquat, Virgínia

    Dimecres dia 22
    Júlia, Ató, Quitèria

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com