Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada del 6 i el 7 d’abril:

    JUVENILS DE PREFERENT

    FE.AT.VILAFRANCA  – PRAT (DIUMENGE 16 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    ST.SADURNI  B – CAPELLADES  A (DISSABTE 16 HORES)

    BASE OLERDOLA  A – BLANCA SUBUR  B  (DISSABTE 17 HORES)

    LA GRANADA   - MAS CATARRO  (DISSABTE 17 HORES)

    ST.SADURNI  A – ST.CUGAT SESGARIGUES  A (DISSABTE 18 HORES)

    MARTINENCA  A – SITGES  B (DIUMENGE 12’30 HORES)

    MIGUEL-MONTAGUT A – VILANOVA B (DISSABTE 10’30 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

     ST.SADURNI  A – SANTBOIA  B (DIUMENGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA - IGUALADA (DISSABTE 15’30 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO 

    ST.SADURNI - PIERA (DISSABTE 12 HORES)

    MAS CATARRO  B – HORTONENC  A  (DIUMENGE 11’45 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  B – HOSTALETS DE PIEROLA  A   (DISSABTE 10 HORES)

      FC.MASQUEFA - CALAF (DISSABTE 12’45 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  A – MAS CATARRO  A (DISSABTE 11’45 HORES)

    SUBIRATS – BASE TORRELLES (DISSABTE 12’30 HORES)

    BASE OLERDOLA  B – QUINTINENC  A (DISSABTE 13 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    ST.SADURNI   - BASE VILANOVA    (DIUMENGE 12 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – CUBELLES  A (DISSABTE 9 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    MAS CATARRO  B – CALAF  A (DISSABTE 10’30 HORES)

    ST.SADURNI - CAPELLADES (DISSABTE 10 HORES)

    LA GRANADA  A – VILANOVA  D    (DISSABTE 12 HORES)

    GELIDA  B – IGUALADA  E (DIUMENGE 12 HORES)

     PENEDES-ESPIRALL  A – MAS CATARRO  A (DISSABTE 9 HORES)

    BASE TORRELLES - MARTINENCA (DIUMENGE 12’30 HORES)

    BASE OLERDOLA – CANYELLES (DIUMENGE 11 HORES)

    RIUDEBITLLES – ST.CUGAT SESGARRIGUES (DISSABTE 10 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    MAS CATARRO – PENEDES-ESPIRALL (DISSABTE 9 HORES)

    BASE OLERDA  A – SITGES  B (DISSABTE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  E – HOSTALETS DE PIEROLA B   (DISSABTE 12 HORES)

    FC.MASQUEFA  B – ST.SADURNI  D (DIUMENGE 10’15 HORES)

    LA GRANADA - QUINTINENC (DISSABTE 9’30 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  B – MAS CATARRO  C (DISSABTE 13’20 HORES)

    PATI.ST.RAMON  A – RIBES  C   (DIUMENGE 9’45 HORES)

    FE.AT,VILAFRANCA  C – BASE OLERDOLA  D  (DIUMENGE 9’15 HORES)

     SUBIRATS  B – BASE MARCH BARTRA  E (DISSABTE 9’30 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES B – AC.MONTAGUT  A (DIUMENGE 10 HORES)

    MAS CATARRO  B – LA GRANADA  B (DIUMENGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  B – BLANCA SUBUR  C (DIUMENGE 9’15 HORES)

    RIUDEBITLLES  B – ST,CUGAT SESGARRIGUES  A (DIUMENGE 10 HORES)

    BASE OLERDOLA  B – GELIDA  A (DISSABTE 10’30 HORES)

    HORTONENC  A – ST.SADURNI  C (DIUMENGE 12 HORES)

     

    BENJAMINS 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA - RIBES   (DISSABTE 9 HORES)

     FE.AT.VILAFRANCA  B – CAPELLADES  A (DISSABTE 10’30 HORES)

     

    (BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    RIUDEBITLLES  B – HOSTALETS DE PIEROLA  A (DIUMENGE 10 HORES)

    LA GRANADA   -  ATENEU IGUALADI  (DISSABTE 9 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – FC.MASQUEFA  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    BASE OLERDOLA – MAS CATARRO  (DISSABTE 9 HORES)

    HORTONENC  A – FE.AT.VILAFRANCA  C (DISSABTE 12 HORES)

    MARTINENCA  A – RIBES  D (DIUMENGE 9’30 HORES)

    AC.MONTAGUT  B – SITGES  E  (DIUMENGE 12 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL  A – ST.SADURNI  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    PATI.ST.RAMON  A – VILANOVA  B (DISSABTE 10’30 HORES)

    SUBIRATS  A – RIUDEBITLLES  A (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SEGARIGUES  A – BLANCA SUBUR  C (DIUMENGE 11’30 HORES)

     

    PREBENJAMINS

    MAS CATARRO – LA GRANADA (DISSABTE 12’15 HORES)

     

    PREBENJAMINS ANOIA-PENEDES-GARRAF

    ST.SADURNI  C – CUBELLES D (DISABTE 12 HORES)

    LA GRANADA  B – LES CABANYES  A (DISSABTE 9 HORES)

     

    FEMENI  DE 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA - CORBERA (DIUMENGE 18’30 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – WOMENS SOCCER (DIUMENGE 18 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 1ª DIVISIO (TORNEIX)

    FE.AT.VILAFRANCA – IGUALADA (DISSABTE 13’45 HORES)

     

    FEMENI  INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – SANFELIUENC  A  (DISSABTE 12 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern

    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    PSC-Units-CP presentarà candidatura a Olèrdola
    PSC-Units-CP presentarà candidatura a Olèrdola

    PSC-Units-CP es presentarà a les properes eleccions municipals a Olèrdola, com a opció socialista, progressista i municipalista. La candidatura estarà formada per Joan López, Jordi Pardo, Fran [ ... ]

    Llegir més
    Martí Compte i Jan Butí, nous coordinador territorial i president de l’assemblea de la JNC Vegueria ...
    Martí Compte i Jan Butí, nous coordinador territorial i president de l’assemblea de la JNC Vegueria del Penedès

    El vilafranquí Martí Compte, i el vilanoví Jan Butí han pres el relleu de l’organització juvenil JNC a la Vegueria del Penedès després de dos anys de mandat amb el lideratge d’Oriol Bertr [ ... ]

    Llegir més
    Una patrulla dels Mossos de Vilafranca va escortar una família fins a l'hospital Sant Joan de Déu
    Una patrulla dels Mossos de Vilafranca va escortar una família fins a l'hospital Sant Joan de Déu

    Una patrulla dels Mossos d'Esquadra de l'àrea de Trànsit de Vilafranca del Penedès van escortar fins a l'hospital Sant Joan de Déu de Barcelona una família que duia un nen de 17 mesos que estav [ ... ]

    Llegir més

    El Cargol 1.036

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dimecres dia 17
    Elies, Anicet, Robert, Pau, Isidor

    Dijous dia 18
    Eleuteri

    Divendres dia 19
    Divina Misericòrdia, Vicenç

    Dissabte dia 20
    Sulpici, Oda

    Diumenge dia 21
    Anselm, Silví

    Dilluns dia 22
    Caius, Soter, Agapit I

    Dimarts dia 23
    Jordi, Gerard, Adalbert

    Dimecres dia 24
    Fidel, Gregori, Benet, Pere Ermengol

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com