Horaris del futbol base

    Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada del 16 i el 17 de març:

    JUVENILS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  B – SITGES  A (DISSABTE 13’30 HORES)

     

    JUVENILS DE 2ª DIVISIO

    GELIDA  A – VILANOVA  C (DIUMENGE 18 HORES)

    MAS CATARRO – ST.SADURNI (DISSABTE 15’45 HORES)

    LA GRANADA – BASE OLERDOLA (DISSABTE 17 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – BASE MARCH BARTRA  C (DISSABTE 17 HORES)

    SUBIRATS – RIBES (DISSABTE 12’15 HORES)

     

    CADETS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VLAFRANCA  B – ESC.F. GAVA  C (DIUMENGE 12 HORES)

     

    CADETS DE 2ª DIVISIO  

    HORTONENC  A – ST.CUGAT SESGARRIGUES (DISSABTE 11 HORES)

    FC.MASQUEFA  A – MAS CATARRO  B  (DISSABTE 13 HORES)

    BASE TORRELLES  A – BASE OLERDOLA  B    (DISSABTE 12’30 HORES)

    QUINTINENC  A – BLANCA SUBUR  B (DISSABTE 12 HORES)

    MARTINENCA - SUBIRATS (DISSABTE 12 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – VILANOVA  C (DISSABTE 13’30 HORES)

     

    INFANTILS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – ESC.F.GAVA  D   (DISSABTE 10’30 HORES)

     

    INFANTILS DE 2ª DIVISIO

    PENEDES-ESPIRALL  B – IGUALADA  D (DISSABTE 10 HORES)

    MAS CATARRO  B – ANOIA  B (DISSABTE 11’10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – QUINTINENC  A  (DIUMENGE 9 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES - SUBIRATS (DIUMENGE 12’30 HORES)

     CASTELLVI – PENYA JOVE (DISSABTE 10’30 HORES)

    MAS CATARRO  A – BASE TORRELLES  A (DIUMENGE 11’30 HORES)

     

    ALEVINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – MERCANTIL  D (DISSABTE 12 HORES)

     

    ALEVINS DE 2ª DIVISIO

    RIUDEBITLLES – MAS CATARRO (DIUMENGE 10 HORES)

    ST.SADURNI  A – IGUALADA  E (DIUMENGE 10’45 HORES)

    PENEDES-ESPIRALL – PIERA (DISSABTE 11’30 HORES)

    BASE OLERDOLA – ANOIA (DISSABTE 12 HORES)

    ST.SADURNI  B – Pª.RE. ST. FELIU  A (DISSABTE 10’45 HORES)

     

    ALEVINS DE 3ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  F – SAN MAURO  C   (DISSABTE 9 HORES)

    FC.MASQUEFA  A – CAPELLADES  B (DISSABTE 11 HORES)

    ST.SADURNI  D – POBLA CLARAMUNT  A (DIUMENGE 10 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  D – SITGES  E (DIUMENGE 9’15 HORES)

    MAS CATARRO  C – CANYELLES  A   (DISSABTE 9’30 HORES)

    SUBIRATS  A – PENEDES-ESPIRALL  B  (DISSABTE 10 HORES)

    QUINTINENC – PATI.ST.RAMON (DISSABTE 9’30 HORES)

    BASE OLERDOLA  C – ODENA  D (DISSABTE 9 HORES)

    LA GRANADA  B – BLANCA SUBUR  E (DISSABTE 11 HORES)

    MARTINENCA  A – FE.AT.VILAFRANCA  A (DISSABTE 10’30 HORES)

    BASE OLERDOLA  D – SITGES  D (DISSABTE 10’20 HORES)

    AC.MONTAGUT  A – MAS CATARRO  B (DIUMENGE 10 HORES)

    BASE TORRELLES  A – FE.AT.VILAFRANCA  B (DISSABTE 10 HORES)

    ST.CUGAT SESGARRIGUES – PENYA JOVE (DISSABTE 10 HORES)

    GELIDA – BASE VILANOVA (DISSABTE 12 HORES)

    ST.SADURNI  C – SITGES  F (DIUMENGE 9’15 HORES)

     

    BENJAMINS DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – ST.JOAN DESPI (DIUMENGE 10’45 HORES)

     

    BENJAMINS 2ª DIVISIO

    BASE OLERDOLA  A – CUBELLES  C   (DISSABTE 9 HORES)

    MAS CATARRO – CANYELLES (DIUMENGE 9’30 HORES)

    ST.SADURNI  A – FE.AT.VILAFRANCA  B (DISSABTE 12’15 HORES)

    GELIDA  A – BASE MARCH BARTRA  B (DISABTE 10 HORES)

     

    BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  D – SITGES  D (DISSABTE 9 HORES)

    LA GRANADA  A – AC.MONTAGUT  B (DISSABTE 9’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA  C – MARTINENCA  A (DISSABTE 9 HORES)

    MAS CATARRO  B – BLANCA SUBUR  D  (DISSABTE 9’30 HORES)

    ST.SADURNI  D – SITGES  C (DISSABTE 9’15 HORES)

    RIUDEBITLLES – PENEDES-ESPIRALL (DIUMENGE 10 HORES)

    SUBIRATS  A – CUBELLES  H (DISSABTE 9’30 HORES)

    AC.MONTAGUT – PATI.ST.RAMON  (DIUMENGE 10 HORES)

    FC.MASQUEFA  B – IGUALADA  H (DISSABTE 10’30 HORES)

    ST.SADURNI  C – CAPELLADES  B (DISSABTE 12’30 HORES)

     

    PREBENJAMINS

    LA GRANADA – SAN MAURO (DISSABTE 9’30 HORES)

    FE.AT.VILAFRANCA – MAS CATARRO (DISSABTE 11’45 HORES)

    ST.SADURNI - RIBES (DISSABTE 10’30 HORES)

    MARTINENCA – BASE MARCH BARTRA (DISSABTE 9’30 HORES)

    RIUDEBITLLES  A – ST.SADURNI  C (DISSABTE 10 HORES)

    ST.SADURNI  B – LES CABANYELLES  A (ISSABTE 11 HORES)

     

    FEMENI  DE 2ª DIVISIO

    ST.SADURNI  A – ST.JAUME DOMENYS  F (DISSABTE 17’30 HORES)

     

    FEMENI JUVENIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA – LANZAROTE (DISSABTE 18 HORES)

     

    FEMENI INFANTIL DE 1ª DIVISIO

    FE.AT.VILAFRANCA  A – ST.GRABIEL  B (DIUMENGE 10’30 HORES)

     

    FEMENI  INFANTIL DE 2ª DIVISIO

    MAS CATARRO  A – MANRESA  B  (DIUMENGE 10 HORES)

    0
    0
    0
    s2smodern

    Subscriu-te al nostre butlletí i rebràs totes les notícies del dia en un sol correu !

    L'Ateneu Agrícola de Sant Sadurní torna a organitzar els Jocs Florals
    L'Ateneu Agrícola de Sant Sadurní torna a organitzar els Jocs Florals

    L’Ateneu Agrícola de Sant Sadurní torna a organitzar els Jocs Florals, que consisteixen en un concurs de poemes en rima mètrica o vers lliure basats en tres categories diferents amb els seus co [ ... ]

    Llegir més
    La Confraria del Cava tanca un conveni de col·laboració amb experts en enologia
    La Confraria del Cava tanca un conveni de col·laboració amb experts en enologia

    El passat divendres la Confraria del Cava va signar un conveni de col·laboració amb el Col·legi d'Enòlegs i Enòlogues de Catalunya i  l'Associació Catalana d'Enòlegs. L’objectiu d’aques [ ... ]

    Llegir més
    El Ball d’en Serrallonga de Vilafranca busca bandolers
    El Ball d’en Serrallonga de Vilafranca busca bandolers

    El Ball d’en Serrallonga de Vilafranca busca nous bandolers per la seva quadrilla. Totes aquelles persones que vulguin formar part d'aquest grup i que vulguin participar en la Festa Major de Vila [ ... ]

    Llegir més

    El Cargol 1.032

    Penedès Guia

    Cellers de la DO Penedès

    El Santoral de la setmana

    Dijous dia 21
    Filemó, Fabiola

    Divendres dia 22
    Zacaries, Octavià, Deogràcies, Benvinguda

    Dissabte dia 23
    Josep Oriol, Toribi

    Diumenge dia 24
    Agapit, Simó, Catarina de Suècia

    Dilluns dia 25
    Encarnació, Ireneu, Humbert

    Dimarts dia 26
    Brauli, Màxima

    Dimecres dia 27
    Alexandre, Rupert, Lídia

    REDACCIÓ 

      93 890 00 11 (Ext.01)
    Olga Aibar
    (Redactora en cap)
     
    redaccio@ elcargol.com
    Lorena del Amor
    (Redactora) 
     penedes
    @ elcargol.com

    GESTIÓ COMERCIAL 

     93 890 00 11 (Ext. 02)
    Montse Calzado:

     692 189 896  comercial@ elcargol.com
    Xavier Vallès:
     675 649 413  xavier@ elcargol.com

    DISSENY I MAQUETACIÓ 

     93 890 00 11 (Ext. 03)
    Abdelghafour Eddalai
     publicitat
    @ elcargol.com
     elcargol@ elcargol.com