el cargol

Magazín del Penedès

Esports

Horaris del futbol base

Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada del 25 i el 26 de març:

JUVENILS DE PREFERENT

FE.AT.VILAFRANCA – ESC.F.VALLS (DISSABTE 13’15 HORES)

 

JUVENILS DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA  B – VALLIRANA  A (DISSABTE 17 HORES)

 

JUVENILS DE 2ª DIVISIO

ST.PERE MOLANTA – SUBIRATS (DISSABTE 17 HORES)

UE.ST.SADURNI – LA GRANADA (DISSABTE 18’45 HORES)

QUINTINENC – MARTINENCA (DIUMENGE 11 HORES)

PLANA RODONA – ST.CUGAT SESGARRIGUES (DIUMENGE 12’30 HORES)

BASE OLERDOLA  B – CAPELLADES  A (DISSABTE 13 HORES)

FC.MASQUEFA – CALAF (DISSABTE 13 HORES)

 

CADETS DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – IGUALADA (DISSABTE 10’30 HORES)

 

CADETS DE 2ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI – MAS CATARRO (DISSABTE 12’45 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA – RIBES (DISSABTE 10’30 HORES)

ST CUGAT SESGARRIGUES – AC.MONTAGUT (DIUMENGE 12 HORES)

RIUDEBITLLES  A – PIERA  B (DISSABTE 12’30 HORES)

GELIDA  A – ODENA  D (DIUMENGE 12 HORES)

FC.MASQUEFA – BASE OLERDOLA (DIUMENGE 12 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – ANOIA  B (DIUMENGE 12’45 HORES)

CE.MASQUEFA  A – PENYA JOVE  B (DIUMENGE 16’30 HORES)

 

 

INFANTILS DE 1ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI  A – ESC.F.GAVA  E (DIUMENGE 11 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA – RIBES (DISSABTE 9 HORES)

 

INFANTILS DE 2ª DIVISIO

HORTONENC  A – SITGES  B (DISSABTE 12 HORES)

SUBIRATS  A – RIBES  C (DISSABTE 12 HORES)

HRISTO STOITCHKOV  A – ST.CUGAT SESGARRIGUES  B (DISSABTE 16’30 HORES)

UE.ST.SADURNI – CAPELLADES (DISSABTE 11 HORES)

QUINTINENC – MARTINENCA (DISSABTE 12 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – PLANA RODONA  A (DIUMENGE 10 HORES)

FC.MASQUEFA  A – PIERA  B (DISSABTE 18’45 HORES)

 

ALEVINS DE 2ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI  A – VILADECANS  D (DIUMENGE 13 HORES)

MAS CATARRO  A – FE.AT.VILAFRANCA  A (DISSABTE 11 HORES)

BASE TORRELLES  A – RIBES  B (DIUMENGE 10 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  C – MARIANAO POBLET  C (DISSABTE 10’30 HORES)

 

ALEVINS DE 3ª DIVISIO

FC.MASQUEFA  B – ODENA  A (DISSABTE 11’30 HORES)

CE.MASQUEFA  A – PIERA  B (DIUMENGE 10 HORES)

RIUDEBITLLES  B  - BASE OLERDOLA  D (DISSABTE 10 HORES)

HRISTO STOITCHKOV C – ANOIA  B (DISSABTE 12 HORES)

GELIDA  B – MEDIONA  A (DIUMENGE 10 HORAS )

LA GRANADA  A – BASE OLERDOLA  C (DISSABTE 10 HORES)

HRISTO STOITCHKOV B – AT.ST.SADURNI  A (DISSABTE 12 HORES)

UE.ST.SADURNI  C – VILANOVA  D (DISSABTE 9’15 HORES)

HRISTO STOITCHKOV D – CUBELLES  E (DISSABTE 10’30 HORES)

RIUDEBITLLES  A – BASE MARCH BARTRA  D (DISSABTE 10 HORES)

HRISTO STOITCHKOV E – MAS CATARRO  C (DISSABTE 10’30 HORES)

BASE OLERDOLA  B – CASTELLVI  A (DISSABTE 18’30 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – RIBES  D (DISSABTE 9’15 HORES)

MARTINENCA – QUINTINENC (DIUMENGE 10 HORES)

PLANA RODONA – ST.CUGAT SESGARRIGUES (DIUMENGE 10 HORES)

 

BENJAMINS DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – VILANOVA (DIUMENGE 9’15 HORES)

 

BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

UE,ST.SADURNI – SAN MAURO (DISSABTE 9’30 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  B – BASE OLERDOLA  A (DISSABTE 12’15 HORES)

FC.MASQUEFA – Pª.BTA.ST.VICENÇ HORTS (DISABTE 10 HORES)

 

BENJAMINS DE 3ª DIVISIO

HRISTO STOITCHKOV B – RIUDEBITLLES  A (DISSABTE 9’30 HORES)

GELIDA  A – FE.AT.VILAFRANCA  C (DISSABTE 10 HORES)

SUBIRATS  A – P.ST.RAMON  A (DISSABTE 10 HORES)

UE.ST.SADURNI  C – ODENA  C (DIUMENGE 9’15 HORES)

BASE OLERDOLA  B – VILANOVA  C (DISSABTE 10’30 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES – MARTINENCA (DISSABTE 9 HORES)

PLANA RODONA  A – PENYA JOVE  C (DIUMENGE 11’45 HORES)

BASE OLERDOLA  C – SITGES  E (DISSABTE 9 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – MAS CATARRO  C (DISSABTE 9’15 HORES)

QUINTINENC  A – PENYA JOVE  B (DISSABTE 10’30 HORES)

SUBIRATS  B – RIUDEBITLLES  B (DIUMENGE 10 HORES)

 

PREBENJAMINS

UE.ST.SADURNI   B – PIERA  B (DIUMENGE 10’45 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  B – HOSTALETS PIEROLA  A (DIUMENGE 9’15 HORES)

UE.ST.SADURNI  A – FE.AT.VILAFRANCA  A (DISSABTE 16’30 HORES)

UE.ST.SADURNI  C – ODENA  B (DISSABTE 12’15 HORES)

BASE OLERDOLA  B – FE.AT.VILAFRANCA  C (DIUMENGE 10’30 HORES)

 

FEMENI DE 2ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI – SANTFELIUENC (DISSABTE 17 HORES)

LA GRANADA – SEC.MONTSERRATINA (DISSABTE 17 HORES)

 

FEMENI JUVENI CADET DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – SANT ANDREU (DISSABTE 15’15 HORES)

 

FEMENI INFANTIL ALEVI DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – FONTSANTA-FAJO (DIUMENGE 10’30 HORES) 

Escriure un comentari


Códi de seguretat
Actualitzar

Conferència sobre alimentació i càncer colorectal, a Vilafranca del Penedès
Conferència sobre alimentació i càncer colorectal, a Vilafranca del Penedès

La junta local de l’Associació Espanyola Contra el Càncer (AECC) de Vilafranca ha organitzat una conferència divulgativa titulada Alimentació i càncer colorectal: com protegir-nos des de dins [ ... ]

Llegir més
Can Pepitu’s acollirà aquest diumenge una gran calçotada amenitzada per dj’s de Màxima FM
Can Pepitu’s acollirà aquest diumenge una gran calçotada amenitzada per dj’s de Màxima FM

El restaurant Can Pepitu’s, ubicat a l’Avinguda Verge de Montserrat, 15 del polígon industrial de Sant Pere Molanta, i Màxima FM organitzen per aquest diumenge una gran calçotada.Cada any l [ ... ]

Llegir més
Els Bordegassos de l’Alt Penedès tornen a guanyar el JOVERD
Els Bordegassos de l’Alt Penedès tornen a guanyar el JOVERD

Els Bordegassos de l’Alt Penedès van tornar a guanyar la vuitena edició del JOVERD, un certamen adreçat a centres de secundària, que es va celebrar el passat dissabte a Cal Figarot i en el qua [ ... ]

Llegir més
Aquest divendres es presentarà el llibre La germana gran, que va guanyar el Premi El Lector de l'Odi...
Aquest divendres es presentarà el llibre La germana gran, que va guanyar el Premi El Lector de l'Odissea

Aquest divendres, a les 20h, es presentarà oficialment el llibre La germana gran, de Jesús Lana, a la Sala d’Actes del Consell Comarcal de l’Alt Penedès. Aquesta obra va guanyar la darrera co [ ... ]

Llegir més

El Cargol 928

Penedès Guia

Cellers de la DO Penedès

El Santoral de la setmana

Dijous dia 23
Josep Oriol, Toribi
Divendres dia 24
Agapit, Simó, Catarina de Suècia
Dissabte dia 25
Encarnació, Ireneu, Humbert
Diumenge dia 26
Brauli, Màxima
Dilluns dia 27
Alexandre, Rupert, Lídia
Dimarts dia 28
Guntram, Sixt, Doroteu
Dimecres dia 29
Ciril, Eustaci, Beatriu

El santoral de l'any>