el cargol

Magazín del Penedès

Esports

Horaris del futbol base

Els equips de futbol base de la comarca ja tenen els horaris confirmats per a la jornada del 29 i el 30 d'abril:

JUVENILS DE PREFERENT

FE.AT.VILAFRANCA – VILA-SECA (DISSABTE 12 HORES)

 

JUVENILS DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA  B – MOLINS DE REI  A (DIUMENGE 13’15 HORES)

 

JUVENILS DE 2ª DIVISIO

ST.PERE MOLANTA – BASE VILANOVA (DISSABTE 17 HORES)

SUBIRATS – HRISTO STOITCHKOV (DISSABTE 13 HORES)

UE.ST.SADURNI – PENYA JOVE (DISSABTE 18’45 HORES)

PLANA RODONA – LA GRANADA (DIUMENGE 12’30 HORES)

BASE OLERDOLA  - IGUALADA (DISSABTE 13 HORES)

CE.MASQUEFA – POBLA CLARAMUNT (DISSABTE 12’45 HORES)

 

CADETS DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – SANTBOIA (DIUMENGE 11’30 HORES)

 

CADETS DE 2ª DIVISIO

BASE OLERDOLA  B – VILANOVA  C (DISSABTE 9 HORES)

AC.MONTAGUT – LA GRANADA (DISSABTE 10’30 HORES)

UE.ST.SADURNI – PENYA JOVE (DISSABTE 12’45 HORES)

PLANA RODONA – MAS CATARRO (DIUMENGE 10’45 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES – MARTINENCA (DIUMENGE 12 HORES)

CE.MASQUEFA  A – SAN MAURO  B (DIUMENGE 16’30HORES)

RIUDEBITLLES – HOSTALETS DE PIEROLA (DISSABTE 12’30 HORES)

CE.MASQUEFA  A – PIERA  B (DIUMENGE 12 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – STA.COLOMA QUERALT  A (DIUMENGE 12’45 HORES)

GELIDA  A – RIBES  C (DIUMENGE 13’30 HORES)

 

INFANTILS DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA  B – ESC.F. GAVA  E (DISSABTE 10’15 HORES)

UE.ST.SADURNI  A – IGUALADA  B (DISSABTE 11 HORES)

 

INFANTILS DE 2ª DIVISIO

BASE OLERDOLA – CAPELLADES (DISSABTE 11 HORES)

HORTONENC – HRISTO STOITCHKOV (DISSABTE 11 HORES)

SUBIRATS  A – SITGES  B (DISSABTE 10’30 HORES)

MAS CATARRO  A – IGUALADA  D (DISSABTE 16’30 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – ST.CUGAT SESGARRIGUES  B (DIUMENGE 11 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES  A – BASE TORRELLES  A (DISSABTE 12 HORES)

MAS CATARRO  B – RIUDEBITLLES  A (DIUMENGE 10 HORES)

PLANA RODONA – LA GRANADA (DIUMENGE 9 HORES)

FC.MASQUEFA  A – ABRERA  B (DISSABTE 18’45 HORES)

 

ALEVINS DE 2ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI  A – FE.AT.VILAFRANCA  A 8DIUMENGE 9’45 HORES)

BASE TORRELLES  A – ESC.F.GAVA  G (DISSABTE 10 HORES)

BASE OLERDOLA  A – VILADECANS  D (DISSABTE 17 HORES)

FE.AT.VILAFRANCA  C – CASTELLDEFELS  C (DISSABTE 9 HORES)

 

ALEVINS DE 3ª DIVISIO

CF.MASQUEFA – CALAF (DISSABTE 10 HORES)

CE.MASQUEFA – STA. C. QUERALT (DIUMENGE 10 HORES)

UE.ST.SADURNI  D – RIUDEBITLLES  B (DISSABTE 9’15 HORES)

GELIDA  B – BASE OLERDOLA  D (DIUMENGE 10 HORES)

HRISTO STOITCHKOV B – BLANCA SUBUR  E (DISSABTE 11’30 HORES)

AT.ST.SADURNI  A – IGUALADA  H (DISSABTE 11’30 HORES)

GELIDA  A – BLANCA SUBUR  F (DISSABTE 10 HORES)

HRISTO STOITCHKOV D – SUBIRATS  A (DISSABTE 11’30 HORES)

MAS CATARRO C – BASE VILANOVA  A (DISSABTE 10 HORES)

HRISTO STOITCHKOV E – BASE MARCH BARTRA  D (DISSABTE 10 HORES)

BASE OLERDOLA  B – QUINTINENC  A (DIVENDRES 18’45 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – RIUDEBITLLES  A (DIUMENGE 9’15 HORES)

PLANA RODONA  A – RIBES  D (DIUMENGE 10 HORES)

ST.CUGAT SESGARRIGUES – CASTELLVI (DISSABTE 10 HORES)

 

BENJAMINS DE 2ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI  A – FE.AT.VILAFRANCA  B (DIUMENGE 10’45 HORES)

FC.MASQUEFA – HOSTALETS DE PIEROLA (DIUMENGE 10 HORES)

 

BENJMINS DE 3ª DIVISIO

SUBIRATS  A – FE.AT.VILAFRANCA  C (DISSABTE 9’30 HORES)

RIUDEBITLLES  A – PIERA  C (DISSABTE 10 HORES)

LA GRANADA   - GELIDA (DISSABTE 10’30 HORES)

UE.ST.SADURNI  C – MAS CATARRO  B (DISSABTE 9’15 HORES)

CP.ST.RAMON  A – ODENA  C (DIUMENGE 10’30 HORES)

BASE OLERDOLA  B – BLANCA SUBUR  D (DISSABTE 10’30 HORES)

BASE OLERDOLA  C – RIBES  C (DISSABTE 9 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – QUINTINENC  A (DIUMENGE 9’15 HORES)

RIUDEBITLLES  B – MAS CATARRO  C (DISSABTE 10 HORES)

SUBIRATS  B – FE.AT.VILAFRANCA  D (DIUMENGE 10 HORES)

 

PREBENJAMINS

FE.AT.VILAFRANCA  B – PIERA  A (DISSABTE 9 HORES)

FC.MASQUEFA – IGUALADA (DISSABTE 10 HORES)

UE.ST.SADURNI  B – ANOIA  A (DIUMENGE 12 HORES)

MAS CATARRO  A – FE.AT.VILAFRANCA  A (DISSABTE 10 HORES)

UE.ST.SADURNI  C – CUBELLES  C (DISSABTE 13 HORES)

 

FEMENI DE 2ª DIVISIO

UE.ST.SADURNI – CUNIT (DISSABTE 17 HORES)

LA GRANADA – MARTORELL (DISABTE 16 HORES)

 

FEMENI JUVENIL CADET DE 1ª DIVISIO

FE.AT.VILAFRANCA – SANT GRABIEL (DISSABTE 15’15 HORES)

 

FEMENI INFANTIL ALEVI  DE 1ª DIVISIO (COMPLEMENTARI)

FE.AT.VILAFRANCA – PALLARESOS (DIUMENGE 10 HORES)

Escriure un comentari


Códi de seguretat
Actualitzar

Un ferit lleu en l'incendi d'una cuina a Gelida

Un home va resultar ferit lleu ahir a la nit en l'incendi d'una cuina d'un pis situat a la tercera planta del número 1 del carrer del Sol de Gelida. Segons els Bombers de la Generalitat, el foc va co [ ... ]

Llegir més
Ginesta organitza una xerrada sobre nutrició durant els tractaments oncològics
Ginesta organitza una xerrada sobre nutrició durant els tractaments oncològics

El col·lectiu d'autoajuda per a dones amb càncer de pit Ginesta organitza pel proper divendres 5 de maig una xerrada a Vilafranca en la qual es donaran recomanacions dietètiques i nutricionals es [ ... ]

Llegir més
Vespre de jazz i poesia amb David Viñolas Trio a l'espai La Cisterna de Vilafranca
Vespre de jazz i poesia amb David Viñolas Trio a l'espai La Cisterna de Vilafranca

Aquest diumenge, a les 19h, l’espai La Cisterna de Vilafranca serà escenari d’un concert de jazz a càrrec del músic i bateria David Viñolas, que presentarà el seu treball més personal titu [ ... ]

Llegir més
Els alumnes d’Espiells triomfen al XIIè Wine Championship 2017 celebrat a Avize (Champagne)

Dos alumnes de l'escola Agrària de Viticultura i Enologia Mercè Rossell i Domènech, l'Edgar Galindo Toro i el Nil Font Forns, van participar del 19 al 21 d'abril de manera molt destacada en el XII [ ... ]

Llegir més
La llibreria l’Odissea organitza la jornada ‘Petit Sant Jordi’ per fer viure la diada als més petits...
La llibreria l’Odissea organitza la jornada ‘Petit Sant Jordi’ per fer viure la diada als més petits

Presentacions de llibres, tallers, manualitats, una tria especial de llibres infantils i l’opció de comprar els llibres amb descompte són alguns dels ingredients que la llibreria de l’Odissea  [ ... ]

Llegir més
El llibre "Emmanillats" es presenta dijous a Cal Figarot
El llibre

El proper dijous 20 d'abril a les 20:00h, es presentarà Emmanillats. Res no ha acabat, una novel·la negra escrita per Jordi López Daltell, que té com a rerefons principal el món casteller. La p [ ... ]

Llegir més

El Cargol 932

Penedès Guia

Cellers de la DO Penedès

El Santoral de la setmana

Dijous dia 20
Sulpici, Oda
Divendres dia 21
Anselm, Silví
Dissabte dia 22
Caius, Soter, Agapit I
Diumenge dia 23
Jordi, Gerard, Adalbert
Dilluns dia 24
Fidel, Gregori, Benet, Pere Ermengol
Dimarts dia 25
Marc, Ània, Calixta
Dimecres dia 26
Isidor, Anaclet, Marcel·lina 

El santoral de l'any>